• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • one
 • tw
 • thre
 • ico01

  нашите клиенти

  Нашата мисија е да ги поддржи нашите клиенти успех и да се направи заеднички развој satisfaction.Let и да се создаде подобра иднина.
 • ico02

  Нашиот тим

  Ние сопствената професионална техничка служба тим, кои се искусни во по-услуги за клиенти од различни fileds.
 • ico03

  нашиот стандарден

  Ние го поминале ISO9001 меѓународни квалитет сертификација systen, производите се строго произведени и тестирани во согласност со релативната стандардна.

ЗА НАС

Шангај Bosun абразивни копродукции, Ltd е професионална абразивни компанија, која може да истражување, производство и продажба на сите видови на абразивни. Главните производи вклучуваат сите видови на челик шут, челик ронки, челик шут сече жица, од нерѓосувачки челик топки, алуминиум топки, топки, цинк, бакар топки како и бакар песок, корунд кафеава, црна корунд и така натаму. 

НАУЧИ ПОВЕЌЕ

Избрана Производи

Get Detailed Prices

Write your message here and send it to us
WhatsApp Online Chat !