• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • one
 • tw
 • thre
 • ico01

  Klientët tanë

  Misioni ynë është për të mbështetur klientët suksesin tonë dhe zhvillimin e make satisfaction.Let së përbashkët dhe për të krijuar një të ardhme më të mirë.
 • ico02

  Ekipi ynë

  Ne vetë një ekip profesional të shërbimit teknik, të cilët kanë përvojë në pas-shërbim për klientët nga fileds ndryshme.
 • ico03

  standard ynë

  Ne kemi kaluar ISO9001 ndërkombëtare certifikimit të cilësisë Systen, produktet janë të prodhuara në mënyrë rigoroze dhe të testuar në përputhje me standardet relative.

RRETH NESH

Shanghai bocman Abrasive Co., Ltd eshte nje kompani profesionale gërryes, të cilat mund të hulumtimit, të prodhojë dhe të shesë të gjitha llojet e gërryes. Produktet kryesore përfshijnë të gjitha llojet e shtënë çeliku, zhavor çeliku, çeliku shkurtuar teli shtënë, topa çeliku inox, topa alumini, topa e zinkut, bakrit topa si dhe rërë bakrit, zmeril kafe, zmeril zezë dhe kështu me radhë. 

MËSO MË SHUMË

Produkte Featured

Get Detailed Prices

Write your message here and send it to us
WhatsApp Online Chat !