Rreth Nesh - Shanghai Bocman Abrasive Co, Ltd

Rreth nesh

38a0b9232

Shanghai bocman Abrasive Co., Ltd eshte nje kompani profesionale gërryes, të cilat mund të hulumtimit, të prodhojë dhe të shesë të gjitha llojet e gërryes. Produktet kryesore përfshijnë të gjitha llojet e shtënë çeliku, zhavor çeliku, çeliku shkurtuar teli shtënë, topa çeliku inox, topa alumini, topa e zinkut, bakrit topa si dhe rërë bakrit, zmeril kafe, zmeril zezë dhe kështu me radhë. Kompania ka pajisje dhe teknologji, forcë të fortë të teknologjisë dhe të përsosur metodat e inspektimit të cilësisë. Produktet janë të prodhuara në mënyrë rigoroze dhe të testuar sipas standardeve të afërm, kështu që është besuar nga klientët tanë dhe të zgjidhet si produkt të caktuar nga shumë kompani të cilat prodhojnë pajisje rërë-shpërthim.

Kompania ka kaluar ISO9001 ndërkombëtare të sistemit të çertifikimit të cilësisë, produktet janë përdorur gjerësisht në ndërtimin e anijeve, enë, automobil, çeliku, shkritore, makineri, minierave, guri dhe industritë e tjera, të cilat i ka shitur në më shumë se 20 provinca dhe qytete të Kinës, dhe të eksportuara në Shtetet e Bashkuara, Kanada, vendet evropiane dhe vendet e Azisë Juglindore. Produktet tona dhe të cilësisë ka qenë e pranuar nga konsumatorët në të gjithë globin.

Kompania zhvilluar markë nëpërmjet importimit talent profesional të menaxhimit, risi teknike dhe zhvillimin e produktit. Kodi i kompanisë i sjelljes është duke bërë gjëra praktike, duke theksuar efikasitetin, duke bashkëpunuar sinqerisht dhe duke e bërë zhvillimin e përbashkët. Dhe parim kompania është duke bërë përparim nga teknologjia, duke kërkuar efikasitet nga kostoja, zhvilluar nga cilësia, dhe përmirësimin nga menaxhmenti. Using avancuara të marketingut dhe konceptin e shërbimit për të përmirësuar vlerën dhe kredinë e shoqërisë dhe siguruar produkt-cilësi të lartë dhe të shërbimit të konsumatorëve brenda dhe jashtë vendit. Le të bëjë zhvillimin e përbashkët dhe për të krijuar një të ardhme më të mirë.


WhatsApp Online Chat !