FAQs - Shanghai bocman Abrasive Co., Ltd

FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Sa kohë duhet mesatarisht për të zhvilluar një mostër? 

Në përgjithësi, mostrat do të përfundojë brenda 1-3 ditëve të punës pas të marra tarifë tuaj mostër.

Çfarë është koha e prodhimit?

koha e prodhimit janë të ndryshme nga produktet e ndryshme, koha e prodhimit është 15-20 ditë pas miratimit të mostrës dhe marrjes së depozitave tuaja.

Çfarë është mënyra e pagesës?

Normalisht, ne e pranojmë depozitë 30% dhe ekuilibrin me kopje B / L. Natyrisht kjo është negociuar për disa urdhra të veçantë, ne gjithashtu mund të pranojë D / P në shikim dhe L / C, në shikim.

Çfarë është Qty minimale?

1000kgs ose 5Tons sipas produkteve të ndryshme.

A mund të vizitojë fabrikën tuaj?

Ne ngrohtësisht mirëpresim të na vizitoni. Para se të vijnë këtu, ju lutemi më tregoni orarin tuaj, ne mund të organizojmë shitës të specializuar për të udhëhequr ju.

Mund të përdorni agjentin tonë të anijeve?

Po ti mundesh. Ne kishim bashkëpunuar me shumë forwarders. Nëse keni nevojë, ne mund të rekomandojë disa forwarders për ju dhe ju mund të krahasoni çmimin dhe shërbimet.

Çfarë është tregu juaj kryesor?

Ne kemi më marrëdhënie treg duke përfshirë Gjermani, Kanada, SHBA, bashkohen e Madhe, Holanda, Rusia, Franca, Afrika e Jugut, etj

A e pranoni për mostër apo urdhër gjyqi?

Po, të mirëpritur për të vendosur një mënyrë mostër ose urdhër gjyqi. Ne jemi shumë të kënaqur për të formuar një marrëdhënie biznesi me ju.

Duan të punojnë me ne?


Get Detailed Prices

Write your message here and send it to us
WhatsApp Online Chat !