Контакт - Шангај Bosun абразивни копродукции, ООД

Контактирајте не

Get Detailed Prices

Write your message here and send it to us

адреса

 Соба 2517, No 16, Huayuan патот,

 Шангај, Кина

Фабрика Додај на:

No 681, Donggang Road, Luxu Town,

Wujiang District, Suzhou, China

Е-пошта

телефон

Tel1:  + 86-21-56309596

Tel2:  + 86-21-56303465

 Факс:   + 86-21-56309596

 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено


Get Detailed Prices

Write your message here and send it to us
WhatsApp Online Chat !