Страницата не е пронајдена, Ве молиме да се врати дома

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

  • Соба 2517, No 16, Huayuan Road, Шангај, Кина
  • Телефон: + 86-21-56309596
  • Телефон: + 86-21-56303465
  • Е-пошта: info@chinabosun.com
  • Факс: + 86-21-56309596

Испраќам барање ЗА ЦЕНОВНИК

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

  • Why Do Most Waterjet Machines Use Garnet as an Abrasive?

    Why Do Most Waterjet Machines Use Garnet ...

    Abrasives make up one of the most important components in the waterjet cutting process. While a pure waterjet (without abrasives) can cut softer materials like foam and rubber, addin...

Get Detailed Prices

Write your message here and send it to us
WhatsApp Online Chat !