Страницата не е пронајдена, Ве молиме да се врати дома

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

  • Соба 2517, No 16, Huayuan Road, Шангај, Кина
  • Телефон: + 86-21-56309596
  • Телефон: + 86-21-56303465
  • Е-пошта: info@chinabosun.com
  • Факс: + 86-21-56309596

Испраќам барање ЗА ЦЕНОВНИК

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

  • ISO Certified Once Again

    ISO Certified Once Again

    China bosun abrasive is proud to announce that we are ISO Certified once again. After completing the demanding administrative requirements for ISO Certification we are ISO 9001 Cert...

Get Detailed Prices

Write your message here and send it to us
WhatsApp Online Chat !