Shot Shot zink / zink Cut Wire

Përshkrim i shkurtër:

shtënë TIPARET Zinku është bërë me procesin e vizatimit, prerja dhe ajer etj .. Dhe ato janë përdorur për deburing dhe pastrimi në aliazh alumini të ndryshme, zink vdesin aktrime. Sepse graviteti i tyre specifik është i afërt me çelikut dhe ngurtësinë është i ulët, deburing mund të kryhet pa veshur sipërfaqet e produkteve ". dallohet Ndryshe nga alumini gërryes, siguria është e mirë për pikën më të ulët Kinding të pluhurit. Dhe ata karakterizohen edhe në zbardhjen e dukshme në ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  KARAKTERISTIKA

  shtënë zink është bërë me procesin e vizatimit, prerja dhe ajer etj .. Dhe ato janë përdorur për deburing dhe pastrimi në aliazh alumini të ndryshme, zink vdesin aktrime. Sepse graviteti i tyre specifik është i afërt me çelikut dhe ngurtësinë është i ulët, deburing mund të kryhet pa veshur sipërfaqet e produkteve ". dallohet Ndryshe nga alumini gërryes, siguria është e mirë për pikën më të ulët Kinding të pluhurit. Dhe ata karakterizohen edhe në zbardhjen e dukshme në sipërfaqet e pjesëve të punës.

  zwq42
  Size: 0.6mm-2.5mm

  Zink prerë shtënë wire gërryes ofron një media e shumë të ulët fortësisë Rockwell B (20 - 30) të përshtatshme për përdorim në deburring aktrime vdesin.
  Zinkut shtënë është e aftë të heqjes flash deri në .020 "nga aktrime vdesin.
  Zink qëlloi gjithashtu lë një depozitimin e zinkut në objektin e punës që ofron rezistencë korrozioni.
  Zinku shtënë është përdorur edhe për të hequr bojë dhe Powder Coatings. Butësi e shtënë zinkut është shumë efektive në heqjen veshje pa e dëmtuar përpunim mekanik.

  Paketë
  Kompania jonë mund të kryejë paketimit të endura qese, paketimin qese ton, paketimin tabaka druri, ambalazh plastike paketim dhe si sipas kërkesave të konsumatorëve

  TË DHËNAT TEKNIKE

  emër

  Zink Cut shot

  Përbërje kimike

  Zn≥99%

  Microhardness

  45~ 50HV

  forca elastik

  90~ 120Mpa

  jeta Owen

  6000 herë

  Mettallographical Stucture

  deformimi alpha

  madhësi

  0.6-2.5mm

  Densitet

  7.1g / cm3

  Paketimi Dendësia

  4.1 g / cm3

  APLIKACION

  përdorur gjerësisht në vdesin hedh metalike; hedhjes precize; makineri prodhuese hardware; auto orkestrim dhe valvula Industries Produkte sipërfaqe pastrim, Derusting, intensifikimin, zbutjen dhe kështu me radhë.
 • Previous:
 • Next:

 • Write your message here and send it to us

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !