Shot bakrit / bakrit Cut Shot Wire

Përshkrim i shkurtër:

 FEATURES Copper shot is made with the process of draw bench, cutting and conditioning etc.. and with the appearance of golden-brightness and spherical beads. And they’re mainly used for polishing, strengthening, sub-lighting and adorning the surfaces on valves, appliance fittings and demarcations etc. Package Our company can carry out woven bag packaging, ton bag packaging, wood tray packaging, plastic packing packaging and the like according to customer requirements. TECHNICAL DATA ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

   KARAKTERISTIKA

  Shtënë bakrit është bërë me procesin e stol barazim, prerja dhe ajer etj .. dhe me pamjen e artë-shkëlqim dhe rruaza sferike. Dhe ata janë përdorur kryesisht për lustrim, forcimin, nën-ndriçim dhe zbukuron sipërfaqet në valvulat, pajisje aplikim dhe demarcations etj
  Paketë
  Kompania jonë mund të kryejnë paketimit të endura qese, paketimin qese ton, paketimin tabaka druri, ambalazh plastike paketim dhe si sipas kërkesave të konsumatorëve.

  • TË DHËNAT TEKNIKE

  emër

  Cut bakrit shtënë

  Përbërje kimike

  Cu : 58~ 99%

  ngurtësinë mikro

  110~ 300HV

  forca elastik

  90~ 120Mpa

  jeta Owen

  6000

  Struktura Mettallographical

  deformimi alpha

  madhësi

  0.3mm-2.0mm

  Densitet

  7.1g / cm3

  Paketimi Dendësia

  4.1 g / cm3

  APLIKACION

  Aplikimi:
  1. Për pastrimin reja dhe të vjetra çeliku sipërfaqe në natyrë, descaling, forcimin
  2. Si veshin-rezistente parket agregat, pllaka Hard Floor mund të bëhet për sheshin, garazhe dhe të tjera kat jo-shqip
  3. për rërë kundërpeshë, të tilla si bimë çimentos.
  4. Përmes pas përpunimit të hollë, të përshtatshme për të gjitha llojet e llak xhins dhe llak përdorimin më të sofistikuar.
  5. Materiali gërryes (rërë, letër e vështirë gërryes, letër zmerile, rroba Emery)

  përdorur gjerësisht në vdesin hedh metalike; hedhjes precize; makineri prodhuese hardware; auto orkestrim dhe valvula Industries Produkte sipërfaqe pastrim, Derusting, intensifikimin, zbutjen dhe kështu me radhë.


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  WhatsApp Online Chat !