Shot Shot alumini / alumini Cut Wire

Përshkrim i shkurtër:

TIPARET Aluminum shtënë prerë tela është bërë delicately me procesin e vizatimit, prerja dhe ajer etj .. dhe ata janë përdorur për përgatitjen e sipërfaqes nga peening dhe prish në alumin, zink apo copa të punës hollë-mur dhe Deflashing dhe deburring për nonferrous. Përveç kësaj ata janë karakterizuar me efekt të dukshëm zbardhjen në sipërfaqet e pjesëve të punës. oksid karakter alumini (AI2O3) përmbajtja prej 70% deri 80%, e cila përmban më shumë papastërti të tilla si oksid silici dhe oksid titan, një zi ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  KARAKTERISTIKA

  Aluminum shtënë prerë tela është bërë delicately me procesin e vizatimit, prerja dhe ajer etj .. dhe ata janë përdorur për përgatitjen e sipërfaqes nga peening dhe prish në alumin, zink apo copa të punës hollë-mur dhe Deflashing dhe deburring për nonferrous. Përveç kësaj ata janë karakterizuar me efekt të dukshëm zbardhjen në sipërfaqet e pjesëve të punës.

  Karakteri
  oksid alumini (AI2O3) përmbajtja e 70% deri 80%, e cila përmban më shumë papastërti të tilla si oksid silici dhe oksid titan, një corundum.Mainly zi perdorur per çelik, produktet metalike, qelqi optik, produkte bambuje, lustrim dhe rërë prish është prodhimin e një rrotë rrëshirë rëndë, prerja disqe, roman Emery gërryes

  Paketë
  Kompania jonë mund të kryejnë paketimit të endura qese, paketimin qese ton, paketimin tabaka druri, ambalazh plastike paketim dhe si sipas kërkesave të konsumatorëve.

   

   

  TË DHËNAT TEKNIKE

  emër

  shtënë alumini

  Përbërje kimike

  Al≥99%

  ngurtësinë mikro

  45~ 50HV

  forca elastik

  80~ 240Mpa

  jeta Owen

  6500 herë

  Struktura Metallographical

  deformimi alpha

  madhësi

  0.5mm-3.0mm

  Densitet

  2.7g / cm3

  Dendësia Bulk

  1.5 g / cm3

  Shtënë alumini është zgjedhje e përkryer për pastrimin e aplikacioneve me pjesët delikate që lehtë mund të jetë dëmtuar nga më të rënda mediat shpërthimit dendësi pjesa më e madhe. Shtënë Alumini është gjithashtu një kandidat i madh për pastrimin komponentët alumini që nuk mund të ketë lidhjeve të tjera ndotin sipërfaqen e tyre.
  Përfitimet
  e produkteve të një përfundojë sipërfaqe të ndritshme
  Prodhon përfundon pa i kontaminimit ngjyra 

   

  APLIKACION

  përdorur gjerësisht në vdesin hedh metalike; hedhjes precize; makineri prodhuese hardware; auto orkestrim dhe valvula Industries Produkte sipërfaqe pastrim, Derusting, intensifikimin, zbutjen dhe kështu me radhë.


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

  WhatsApp Online Chat !