Historia - Shanghai bocman Abrasive Co., Ltd

histori

 • 2013
  prodhuese ynë dhe depo lëvizur nga Shanghai Baoshan në Shanghai Songjiang, dhe rindërtimit të gjitha linjë të prodhuar.
 • 2012
  Me përpjekjet e vazhdueshme të të gjithë kolegëve, produktet tona kanë marrë lëvdata të konsumatorëve. Produktet janë eksportuar në Amerikën e Veriut, Evropë, Afrikën e Veriut, Lindjen e Mesme dhe Azinë Juglindore.
 • 2008
  Bocman Co, Ltd, u themelua si një kompani nën dhe një kompani profesionale e tregtisë së jashtme, pas aplikimit për leje import dhe eksport, kemi filluar të eksportojë me veten.
 • 2007
  Ne kemi investuar dhe ka mbajtur aksioneve të jo-metalike kompani gërryes në Hebei dhe Henan, filluan të shesin dhe eksportit Zi silic karabit, Oksid alumini Brown, White alumini oksid dhe Zi alumini oksid.
 • 2005
  Kompania jonë ka filluar të OEM shtënë me cilësi të lartë çeliku, zhavor çeliku dhe prerë çeliku shtënë tela për kompaninë e tregtisë së jashtme, dhe të eksportuara në Amerikën e Veriut.
 • 2003
  kërkimore të teknologjisë dhe zhvillimit departamenti ynë ka marrë pjesë në hartimin e standardeve industrinë e prodhimit.
 • 2000
 • prodhuese ynë ka filluar të prodhojë shumëllojshmëri të produkteve të tjera, të cilat janë kërkuar në treg. Të tilla si e shtënë tela çelik prerë, alumini shtënë shkurtuar teli, zink prerë shtënë teli dhe bakri prerë shtënë teli.
 • 1998
  prodhuese jonë ka kaluar ISO 9001 sistemit të cilësisë ndërkombëtare certifikimit. Ne u bë një nga më të madhe metalike kompanive gërryes të Kinës, e cila është shitur në më shumë se 20 provinca dhe qytete të Kinës.
 • 1984
 • Bocman Grupi ka themeluar këtë vit. Ne kemi filluar të prodhojë shtënë çeliku shtënë prerë tela, shtënë çeliku dhe zhavor çeliku në Shanghai dhe Jiangsu.

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

WhatsApp Online Chat !