Контакт - Шангај Bosun абразивни копродукции, ООД

Контактирајте не

Испратете ја вашата порака:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа

адреса

 Соба 2517, No 16, Huayuan патот,

 Шангај, Кина

Фабрика Додај на:

Не 155, Xinxu патот, Xinbang Таун,

Шангај, Кина

Е-пошта

info@chinabosun.com

 

телефон

Tel1:  + 86-21-56309596

Tel2:  + 86-21-56303465

 Факс:   + 86-21-56309596

 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни

WhatsApp Online Chat !